SOS en Dancing Queen, meezingen met ABBA-hits
“Herkenning, nostalgie en pure popmuziek.” Dat belooft dirigent Martin van der Brugge het publiek dat zaterdagmiddag 25 november naar Theater De Regentes komt voor twee ‘ABBA Sing Along Concerts’.
‘We wekken de grootste hits van ABBA tot leven met een koor, band en solisten,” vertelt Van der Brugge, die van vele markten thuis is. Hij doet ook Bach-projecten en dirigeert verschillende concertkoren. “De hits van ABBA zijn natuurlijk óók klassiekers,” vindt hij.
Een aantal grote hits komt langs, zoals ‘Dancing Queen’, ‘Mamma Mia’ en het wereldberoemde ‘Waterloo’, waarmee ABBA in 1974 het Eurovisie Songfestival won. Maar ook iets minder bekende songs klinken. Op het programma staan bijvoorbeeld ook ‘Summer Night City’, ‘Does Your Mother Know’ en ‘Lay All Your Love on Me’.
Nog altijd geliefd
Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson en Anni-Frid Lyngstad vormden na eerdere samenwerking in 1972 de groep ABBA; de naam was ontleend aan hun voorletters. De band groeide uit tot een van de meest succesvolle popgroepen aller tijden. Van der Brugge: “Hun muziek is nog altijd geliefd bij jong en oud en blijft generaties verbinden.” Zaterdag treden aan het Nederlands Pop Projectkoor, het Noordwijkerhout ABBA Combo en de zangeressen Pauline van Eeden en Anita van der Zon.
- ABBA Sing Along Concert, zaterdag 25 april, 16.00 uur en 17.15 uur, Theater De Regentes (Weimarstraat). Meer informatie klik hier